Skip to main content

Tennis lessen TV Alkemade

INSCHRIJVEN VOOR TENNISLES VIA DEZE LINK:

www.tv-alkemade.nl

Trainers Noah en Cuba verzorgen namen Bandana Sports tennislessen bij TV Alkemade. Hoofd trainer Laurent Tavernier is verantwoordelijk voor de indeling van de tennislessen bij TV Alkemade voor de jeugd en voor de senioren. Om tennisles bij TV Alkemade te mogen volgen, moet je lid zijn bij TV Alkemade. Check HIER de informatie over lidmaatschap bij TV Alkemade. Als je vragen hebt, neem dan contact met ons op via:

laurentliz@outlook.com / 06-10492180

mario@bandanasports.nl / 06-50401266

Les regelement

Proeflessen Tennis

Wil jij tennis een keer uitproberen? Neem contact met hoofdtrainer Laurent voor de mogelijkheden voor een proefles.

E-mail: laurentliz@outlook.com

Telefoon: 06-10492180

Tennisles jeugd

Bij TV Alkemade werken we met het Tenniskids systeem voor de jeugd t/m 12 jaar. Tenniskids is geheel afgestemd op de leeftijd en mogelijkheden van kinderen. Daardoor leren ze het spel razendsnel spelen. Vier kleuren brengen hun vooruitgang in kaart: blauw (4 tot 6 jaar), rood (6 tot 8 jaar), oranje (8 tot 10 jaar), groen (10 tot 12 jaar). Daarna spelen alle kinderen met de gele bal op het volledige veld. Bij iedere kleur horen andere baangroottes en balsoorten.

Om tennis les te volgen bij TV Alkemade moet je lid zijn van de vereniging. Informatie over het lidmaatschap vind je via de onderstaande link. Voor een proefles hoef je nog geen lid te zijn.

www.tv-alkemade.nl

Kosten Tennisles

In de zomerperiode (april t/m oktober) bieden wij een serie aan van 18 tennislessen. In de schoolvakantie wordt er niet getraind.

Seniorenleden betalen voor de 18 tennislessen € 301,50 per persoon (bij deelname van 4 personen).
Voor juniorleden is tennisles inbegrepen. Informatie over het lidmaatschap bij TV Alkemade vindt je via de onderstaande link:

Inschrijfformulier · TV Alkemade

Je kunt natuurlijk ook losse tennislessen boeken. Neem contact op met hoofdtrainer Laurent voor de mogelijkheden.

laurentliz@outlook.com / 06-10492180

Regen/weersomstandigheden

Het kan zijn dat een les niet door kan gaan in verband met regen of andere weersomstandigheden. De trainer probeert dit zo spoedig mogelijk te melden. De eerste les die door weersomstandigheden niet door kan gaan vervallen. De tweede les zal worden ingehaald enzovoorts. Als de inhaalles wegens weersomstandigheden niet kan worden gegeven, dan zal deze niet worden ingehaald. Eenmaal aangevangen tennislessen, worden niet ingehaald.

Annulering en aansprakelijkheid

  • Annulering van de inschrijving – na bekendmaking van de lesgroep, tijden en leraar – is voor risico van de lesnemer. De financiële verplichting tot het betalen van het lesgeld blijft aanwezig.
  • In geval van afwezigheid van een lesnemer – om welke reden dan ook – blijft de financiële verplichting tot het betalen van het lesgeld aanwezig. Er vindt geen restitutie plaats van reeds betaalde lesgelden.
  • In geval van langdurige blessure of ziekte van de lesnemer kan met goedkeuring van de leraar een vervangende lesnemer worden gezocht van gelijke sterkte. Een eventuele financiële regeling tussen de vervangen en vervangende lesnemer wordt onderling geregeld. Wordt er geen vervangende lesnemer gevonden, dan blijft de financiële verplichting tot het betalen van het lesgeld bestaan. Er vindt geen restitutie plaats van reeds betaalde lesgelden.
  • Indien een lesnemer niet verschijnt op de les, komt dat voor rekening van de lesnemer. Gemiste lessen door ziekte of andere verhinderingen van de lesnemer geven in principe geen recht op inhaallessen. De lesorganisatie behoudt zich het recht voor om hiervan af te wijken en in overleg met lesnemer alsnog inhaallessen in te plannen op een nader vast te stellen moment. In geval van langdurige afwezigheid van de lesnemer kan de les, met goedkeuring van de leraar, aan derden worden overgedragen, mits van gelijk niveau en hij/zij lid is van de tennisvereniging.
  • Het volgen van les is op eigen risico. De lesorganisatie en de daaraan verbonden leraren zijn in geen enkel geval verantwoordelijk voor persoonlijke ongevallen of daaruit voortvloeiende schade, alsmede diefstal, of beschadiging van goederen.

Team Bandana Trainers TV Alkemade

Noah van Ingen

Trainer Tennis

noahvingen1999@gmail.com
06-15308963

Cuba van Ruiten

Trainer Tennis

cubavanruiten@gmail.com
06-83706473

Mario de Blanken

Eigenaar Bandana Sports

mario@bandanasports.nl
06-50401266

Wil jij trainer worden?

Neem contact met ons op

mario@bandanasports.nl
06-50401266

Inschrijven voor trainingen